Ella Cikánová

Ella Cikánová

eRmail je služba, která díky reklamním kampaním od zadavatele (Firmy) rozdělí část zisku mezi uživatele, kteří na danou reklamu kliknou a popřípadě si ji prohlédnou nebo přečtou. Tato služba je zcela bezplatná a nezávazná. Záleží jen na Vás, zda, kdy a kolik budete chtít vydělávat. Samozřejmě miliony Vám naše službá nevydělá, ale představa, že si díky eRmail.cz vyděláte třeba na dovolenou nebo na luxusní dárek v hodnotě několíka tisícikorun, je nádherná.

FIRMY PLATÍ ZA REKLAMU NÁM -> MY PLATÍME ZA REKLAMU VÁM

eRmail který obdržíte většinou obsahuje text nebo obrázek, který vám poskytne informaci o dané reklamě, tím získáte přehled o Slevách, Novinkách, Produktech a Službách na českém trhu a dostanete za to navíc zaplaceno.

Trh je přesycen reklamami ,které vidíte všude a nikdy jste za tyto reklamy neobdrželi ani halíř. My se snažíme změnit celkový pohled na marketing tím, že za každou reklamu, kterou si od nás přečtete, dostanete zaplaceno.

5 Důvodů proč to zkusit

Důvodů, proč zkusit službu eRmail.cz, je mnohem více než pět, ale jeden z Hlavních důvodů je ten "Proč nechávat vydělávat reklamní agentury a reklamní agenty ,když koncoví spotřebitelé jsme My Všichni"

Díky eRmail.cz si můžete během jednoho roku našetřit poměrně zajímavou částku peněz, za kterou můžete třeba odcestovat na dovolenou.

100,- Kč za registraci

Ihned po registraci vám automaticky na váš účet připíšeme 100,- Kč. Registrace vám přiton nezabere více něž několik sekund.

Až 5,- Kč za každý eRmail

Představa že získáte 5Kč za každé otevření eRmailu, který od nás obdržíte, je zajisté lákavá. To ale ještě nevíte, že Program Doporuč vám umožní tuto částku až ztrojnásobit. To už ale záleží i na vaších doporučených známých a na tom, do jakého LEVELU se dostanete. Postupem času se totiž můžete díky Upgradu a doporučení vypracovat na opravdu zajímavé finanční ohodnocení. Představte si že denně od nás získáte 1 až 5 eRmailů. Zde si spočítejte k jaké finanční částce se můžete dopracovat za rok. Níže se dozvíte víc...

Můžete zvýšít zisky až o 200%

Navášit své zisky až o 200% lze velmi snadno pomoci našeho systému doporuč. Kdykoliv vámi doporučený uživatel přečte náš eRmail, vy jste okamžitě vydělali peníze aniž byste cokoliv dělali. Těchto doporučených budete moci mít až 20 najednou.
Ve vašem uživatelském účtě můžete vždy přehledně sledovat, kolik vám vaší doporučení již vydělali peněz.

Jaké máte zkušenosti s vyplácením klikaček?

Velmi dobré (27 | 23%)
Většina platí (33 | 29%)
Špatné (55 | 48%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one