Ella Cikánová

Ella Cikánová

Registrace na AlertPay

V první řadě klikněte na AlertPay a klikněte na SignUp (viz. červená elipsa)
1krokfd.JPG
Vyberte zemi (Czech republic - kvůli měně, aby vám to chodilo v korunách :-) a klikněte na GET STARTED u Personal Starter.
2.krok.JPG
Jsme u vyplňování údajů. Když zadáte nesprávnou adresu apod.nic se nestane, já přece jenom dal správnou (je to vlastně účet).
First name – křestní jméno. Last name – příjmení. Phone – nějaký telefon. Adress1 – Vaše adresa. Adress2 – nepovinná. City - Vaše město. Postal code - PSČ. Máme vyplněno a klikněte na next.
3.krok.JPG
Zde vyplníte E-mail, heslo atd.. E-mail zadejte správný (alertpay ověřuje jestli je opravdu váš - zašle potvrzovací mail).
4.jpg
Jakmile potvrdíte, přijde vám do schránky mail (během 10-ti minut) kde kliknete na odkaz, tím potvrdíte že je mail váš. Po kliknutí se otevře stránka AlertPay kde musíte vymyslet svůj PIN (kvůli dalším platbám). Takže vymyslete 4-8 místné číslo. To samozřejmě zapamatovat !
Tak a máte svoje internetové konto.

Registrace např. na bux.to

Tak teď zbývá registrace tam,kde budete klikat a vydělávat. Klikněte na bux.to
a vpravo nahoře klikněte register. Objeví se stránka, kde vyplníte údaje. Vymyslete heslo atd. Zapamatovat! E-mail zadejte stejný jako při registraci u alertpay (slouží jako číslo konta).
Do políčka referrer (if any) zadejte dalett pokud chcete moji pomoc 2 USD ke každým vašim 10 dolarům a rady, podporu.
Pak zadejte text (pozor na velká a malá písmena) a klik na register.
buxregistrace.bmp.png

A co dál po všech registracích...

Tak a máte založený účet na Bux.to. Teď se kliknutím na LOGIN přihlaste a klikněte na Surf Ads. Zde jsou ony odkazy na placené reklamy. Klikněte na první šedý odkaz a začněte vydělávat, musíte vždy nechat okno otevřené dokud se nedopočítá čas 30s a neobjeví se DONE a zelená odškrtá fajfka, což znamená, že byli peníze přičteny. Až odklikáte všechny možné odkazy, budete zase muset počkat dokud se pro Vás neobjeví nové.Objevují se 1-2x denně.

POZOR: Na internetu existuje program, který umí klikat za vás. Jeho použití se však rovná smazání vašeho účtu na buxu a to v okamžiku, kdy žádáte bux a mne o výplatu.. Takže program nepoužívat.

Jaké máte zkušenosti s vyplácením klikaček?

Velmi dobré (27 | 23%)
Většina platí (33 | 29%)
Špatné (55 | 48%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one