Ella Cikánová

Ella Cikánová

Ukaz Reklamu CZ

Ukazreklamu.cz


Co to je Ukazreklamu.cz?

Ukaz Reklamu CZ je moderní a maximálně efiktivní systém jak výdělku na internetu, tak také zviditelnění firmy, webových stránek, produktů či služeb. Systém Ukaž Reklamu je jediným místem, kde lidé vyžadují reklamu. V rámci systému Ukaž Reklamu získá uživatel možnost neomezeného výdělku a firma, prodejce výrobků nebo služeb má možnost získat velké množství zákazníků za nejnižší možné ceny.

Jak funguje Ukazreklamu.cz

Klikněte na "Ukaž Reklamu". Kliknutím na vybranou reklamu se Vám zobrazí modrý rámeček a v něm modrá fajfka. Kliknutím na ni zobrazíte stránku s reklamou. Poté vyčkejte určitý čas (nastavený inzerentem). Po uplynutí času se automaticky načte informace o dokončení, na kterém uvidíte zelenou fajfku nebo červené 'X'. Zelená fajfka znaméná že Vám byl právě přičten na účet uvedený obnos (odpovídající typu reklamy a Všemu členství, např 0,20 Kč). Červený 'X' znamená, že Vám na účet nebyl připočítán výdělek za zobrazení reklamy. Červený 'X' uvidíte v případě že zobrazíte současně více než jednu reklamu.

Jak dostanu zaplaceno?

V okamžiku výdělku alespoň 90,- Kč na Vašem účtu, můžete kliknout na "Požadavek platby" ve Vašem profilu a odeslat požadavek na výplatu Vašeho výdělku. Jako způsob výplaty máte možnost převodu na bankovní účet, PayPal účet nebo AlertPay účet.

Mimimální částka pro výplatu je 90,- Kč (Korun Českých) v případě první platby, 150,- Kč (stopadesát Korun Českých) v případě druhé platby, 300,- Kč (třista Korun Českých) v případě třetí platby. To znamená, že požadavek na výplatu výdělku můžete zadat kdykoliv od okamžiku překročení této částky.

Kdy dostanu zaplaceno?

Požadavek výplaty výdělku můžete odeslat kdykoliv překročíte minimum pro výplatu. Platba bude zpracována automatickypokud zvolíte PayPal nebo AlertPay bránu a nevyskytnou se technické problémy na straně platební brány. V případě platby bankovním převodem obdržíte platbu zpravidla do 3 pracovních dnů

Jaké máte zkušenosti s vyplácením klikaček?

Velmi dobré (27 | 23%)
Většina platí (33 | 29%)
Špatné (55 | 48%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one